مرکز ورزش ایران

درباره ما
مرکز تخصصی مشاوره ورزشی ایران
"مرکز ورزش ایران"
امروزه با پیشرفت روز افزون علم در ورزش انجام فعالیتهای ورزشی به خصوص ورزش حرفه ای بدون نظر کارشناسان تقریبا غیر ممکن و تلاشی بیهوده است.ورزش به گونه ای پیشرفت کرده که باید برای هر دقیقه از فعالیت روزانه خود برنامه داشت.تقریبا هیچ حرکتی را در ورزش حرفه ای و غیر حرفه ای و حتی آماتور نمی توان بدون نظر کارشناسان انجام داد.انجام هر حرکت بدون نظر کارشناسان می تواند آسیبهای  جدی را به همراه داشته باشد و از طرف دیگر استفاده از نظر کارشناسان خبره در امر ورزش می تواند زمینه پیشرفت هر بازیکنی را فراهم سازد.


درراه پیشرفت و ارتقاء سطح ورزش حرفه ای بخشهایی از جمله بدنسازی،تغذیه روانشناسی،آسیب شناسی،حرکات اصلاحی،تکنیک و تاکتیک مطرح می باشد که هر ورزشکاری برای گذر از سطح نیمه حرفه ای به حرفه ای و یا بهبود سطح حرفه ای خود نیاز به استفاده از نظر کارشناسان متخصص در هر یک از بخشهای فوق داشته و بدون کمک این کارشناسان متخصص پیشرفت امکان پذیر نخواهد بود.

اما آیا این کارشناسان در همه جا در دسترس می باشند؟!یکی از بزرگترین مشکلات ورزشکاران حرفه ای در حال حاضر دسترسی نداشتن به کارشناسان و عدم مشاوره مناسب با این کارشناسان است.چه بسا استعدادهایی به دلیل همین کمبود امکانات دلسرد شده و جامعه ورزش از وجود آنها محروم گردیده است.

وبسایت پیش رو به نام مرکز تخصصی مشاوره ورزشی ایران نشات گرفته از دل جامعه ورزش می باشد،پشتوانه ای از سالها تجربه و افتخار همکاری با بسیاری از کارشناسان نام آشنای زبده و با تجربه جامعه ورزش باعث شده تا این وبسایت رویکردی علمی و حرفه ای به این مساله داشته و با نگاهی مو شکافانه سعی در حل مشکل عدم دسترسی ورزشکاران به منابع حرفه ای و علمی به کمک تکنولوژی اینترنت نماید.

با کمک این وبسایت شما می توانید به هر آنچه یک ورزشکار در طول عمر ورزش حرفه ای خود نیاز دارد دست یابید و با بهره گیری از نظرات فنی و علمی کارشناسان روز به روز پله های ترقی را طی کرده و نگران نبود امکانات فکری در کنار خود نباشید.به کمک این وبسایت کارشناسانی خبره در امر ورزش همیشه در کنار شما بوده و شما می توانید از نظرات آنها در راه رشد و پیشرفت خود استفاده نمایید.

وبسایت مرکز مشاوره تخصصی ورزش ایران به گونه ای طراحی شده که برای هر ورزشکاری یک برنامه اختصاصی طراحی می کند.هر ورزشکار اطلاعات لازم در زمینه فیزیک بدنی و تغذیه خود را در سایت وارد می کند،این اطلاعات به کارشناسان ارجاء داده می شود و کارشناسان مربوطه با توجه به اطلاعات شخصی فرد برای وی یک برنامه منحصر به فرد طراحی می نمایند و برای وی ارسال می گردد.

این برنامه ها در پکیج های متنوع و در زمینه های مختلف و با هزینه اندک می باشد و برای هر ورزشکار به صورت منحصر به فرد طراحی می شود.برنامه به گونه ای است که شما برای هر روز و هر ساعت خود برنامه و هدف خواهید دادشت و به این ترتیب می توانید پیشرفت خود را احساس کنید.

طبیعی است این برنامه ها به تداوم و پشتیبانی احتیاج داشته و این بارزترین نکته مثبت مرکز مشاوره تخصصی ورزش ایران می باشد شما می توانید در طول اجرای برنامه با همان هزینه اندکی که جهت طراحی برنامه پرداخت نموده اید از پشتیبانی کارشناسان خبره استفاده نمایید وقدم به قدم به جلو پیش روید.

همانطور که مستحضرید این حرکت یک حرکت نو در زمینه ورزش ایران بوده و طبیعی است دارای کمی کاستی هایی باشد با وجود آنکه در مورد آن 18 ماه تحقیق شده و نرم افزار اختصاصی مربوط به آن طراحی شده امیدواریم شما همراهان عزیز با نظرات خود ما را در بهبود و اجرای این طرح یاری نمایید.

دل گرمی این گروه کاری حضور شماست.